درباره دکتر آذر اصلانی مقدم

دکتر آذر اصلانی مقدم (متخصص درمان ریشه دندان در تهران) فارغ التحصیل دوره دندانپزشکی عمومی در سال ۱۳۷۷ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲ دکترای تخصصی در رشته اندودانتیکس از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد.
وی در سال ۱۳۸۲ در امتحان بورد تخصصی رتبه سوم را کسب کرده است. دکتر اصلانی مقدم در امتحان بورد شفاهی با نمره ۹۷ نفر اول بوده است. این متخصص درمان ریشه دندان، همچنین از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳ در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه قزوین به عنوان هیات علمی و از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۷ درمرکز تخصصی بیمارستان بهشتی شهرزنجان مشغول بکار بوده است. همچنین در این مدت، مطب تخصصی شخصی خود را اداره می کرده است و از سال ۱۳۹۰ تا به حال در تهران مشغول به کار می باشد.
سابقه ۱۴ سال مطب داری و درمان انواع کیس های درمان های روت کانال و تروما (دندان های ضربه خورده ) در رزومه ایشان بارز است. در طی این مدت با شرکت در مجامع و کنگره های تخصصی داخلی و بین المللی همگام با دانش نوین علم روت کانال در حرکت بوده است.
استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد دندانپزشکی با کیفیت و دانش و تجربه سالها فعالیت، باعث اطمینان بخشی به بیماران از لحاظ تجربه درمانی متفاوت می باشد.

 

دکتر آذر اصلانی مقدم متخصص درمان ریشه دندان

دکتر آذر اصلانی مقدم: متخصص روت کانال تراپی

سلام میکنم به شما همکاران خوبم اصلانی مقدم هستم متخصص روت کانال تراپی (درمان ریشه دندان) تصمیم دارم از این به بعد ویدیوهای آموزشی در مورد اینکه درمان روت کانال قابل پیش بینی تر و راحت تر انجام شود در سایتم قرار دهم هدف من از این کار این است که روشی که من طی سال ها انجام داده ام و از آن نتیجه گرفته ام را با شما به اشتراک بگذارم خوشحال می شوم اگر برایتان مفید باشد.

پروانه مطب دکتر آذر اصلانی مقدم (متخصص درمان ریشه دندان در تهران)

پروانه مطب
پروانه مطب دکتر آذر اصلانی مقدم
گواهی دکتر آذر اصلانی مقدم
گواهی شرکت در سمینار دکتر آذر اصلانی مقدم: شركت 3M يك شركت آمريكايى مواد و محصولات دندانپزشكى مى باشد كه محصولات آن جزو تراز اول هاى دندانپزشكى از نظر كيفيت مى باشد.
گواهی شرکت در کنفرانس
گواهی شرکت در سمینار دکتر آذر اصلانی مقدم: محصولات دندانپزشكى kuraray متعلق به كشور ژاپن مى باشد. اين شركت در توليد محصولات درجه يك دندانپزشكى بسيار خوش نام است.