گیتس گلیدن: مزایا و ملاحظات

گیتس گلیدن دندانپزشکی

گیتس گلیدن: مزایا و ملاحظات

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۶

گیتس گلیدن، gates glidden مزایا و ملاحظات آن: از سری ویدئوهای آموزش های تخصصی سایت دکتر آذر اصلانی مقدم اندودنتیست (متخصص درمان ریشه دندان). ویژه دندانپزشکان
 

توضیحات دکتر آذر اصلانی در مورد تکنیک های گیتس گلیدن

برای آماده سازی کانال دو روش کلی وجود دارد: یا آماده سازی از ناحیه اپیکال شروع شده و به ناحیه کرونال ختم می شود یا از ناحیه کرونال شروع می کنیم و به ناحیه اپیکال می رسیم. دکتر اصلانی برای آماده سازی کانال ابتدا ناحیه کرونال را آماده می کند. مزیت این روش آن است که حجم زیادی از بافت پالپی و نکروتیک موجود در ناحیه کرونال قبل از رفتن به ناحیه اپیکال حذف می شود. بنابراین بافت نکروتیک و دبری ها به ناحیه اپیکال وارد نخواهد شد. برای این کار وسایل مختلفی وجود دارد که یکی از ان ها گیتس گلیدن ها هستند. اوریفیس شیپرهای روتاری، دسته دیگر ابزارها برای این منظور می باشند. روش منتخب دکتر آذر اصلانی، گیتس گلیدن است. برای مشاهده دلیل ها و مزایا، این ویدئو را ببینید.  

 

 

devive500 333
دکتر اصلانی برای آماده سازی کانال ابتدا ناحیه کرونال را آماده می کند. برای این کار وسایل مختلفی وجود دارد که یکی از ان ها گیتس گلیدن ها هستند. اوریفیس شیپرهای روتاری، دسته دیگر ابزارها برای این منظور می باشند. روش منتخب دکتر آذر اصلانی مقدم، گیتس گلیدن است.
efficacy
گیتس گلیدن روش منتخب دکتر آذر اصلانی برای آماده سازی کانال دندان است.
gates glidden
دکتر آذر اصلانی در حال توضیح در مورد انواع گیتس گلیدن

ارسال پاسخ